Vysílací studio: 47 522 14 15
Dopravní linka: 800 900 952 (zdarma)
KATY PERRY - Firework
Playlist
KATY PERRY
Firework
Právě vysílá:
Robert Gajderovič
Hezké odpoledne s Hitrádiem FM

TAK VYPADÁ SPLNĚNÝ SEN: Kapela Kryštof natočila na Strahově klip k novému singlu Naviděnou!

Kapela Kryštof vydává nový singl Naviděnou, který pochází z kompilačního alba 25. Singl doprovází klip, který je poskládaný ze záběrů z legendárního koncertu na vyprodaném Strahovském stadionu.

 

Album 25 vyšlo v červnu loňského roku a v tom letošním se stalo 5x platinovým. Deska mapuje tvorbu kapely od songu Lolita, který byl pro kapelu nejen prvním singlem, ale rovněž prvním hitem, který kapelu kolem charismatického zpěváka Richarda Krajča katapultoval mezi špičky české hudební scény. Kolekce toho nejlepšího je doplněná o čtyři nové skladby, mezi kterými se nachází i Naviděnou.

„Naviděnou je píseň o čtyřicátnictví, rodičovství, nadšení z každé životní etapy a s úsměvem kombinuje naše vzpomínky na dětství s budoucností. Jako náplň videoklipu jsme si vybrali koncert na Strahově, který nám vždy bude připomínat, že i v tak brzkém věku se člověku může splnit jeho celoživotní sen, “ komentuje singl Richard Krajčo.

 Naviděnou byla stejně jako další tři nové skladby natočena v New Yorku, konkrétně pod vedením zkušeného Yarona Fuchse, který produkoval i alba SrdcebeatInzerát a talentovaného Ondřeje Fiedlera (producenta alb LennyMirai). Kapela, která právě dokončila beznadějně vyprodané divadelní tour, rovněž připravuje DVD ze dvou zářijových strahovských koncertů.

 

Sedm řadových alb, dva živáky, jedna výběrovka a album remixů. To je dosavadní výčet z diskografie kapely, která poslední léta naplňuje ty největší haly, prodává desítky tisíc alb a jejíž koncerty jsou vždy neopakovatelným zážitkem.