Vysílací studio: 47 522 14 15
Dopravní linka: 800 900 952
ELLIE GOULDING & DIPLO & SWAE LEE - Close To Me
Playlist
ELLIE GOULDING & DIPLO & SWAE LEE
Close To Me
Právě vysílá:
Robert Gajderovič
Hezké odpoledne s Hitrádiem FM

Vychází singl Always Remember Us This Way z filmu A Star Is Born!

Vychází singl Always Remember Us This Way z romantického muzikálového dramatu A Star Is Born. V hlavní roli filmu i soundtracku, ze kterého pochází výše zmiňovaný singl, se objevuje držitel nominace na Oscara Bradley Cooper, pro kterého je film rovněž režijním debutem, a šestinásobná držitelka Grammy Stefani Germanotta, která je známější pod pseudonymem Lady Gaga. Film měl v českých kinech premiéru 4. října a aktuálně získal 8 nominací na Oscara, mezi nimi například nominaci na ocenění pro Nejlepší film nebo Nejlepšího herce a herečku v hlavní roli.

 Na desce soundtracku se nachází 19 skladeb rozličných hudebních žánrů a 15 dialogových tracků, které posluchače uvedou do děje a umožní mu plně prožít filmové momenty i za absence plátna. Soundtrack mimo jiné obsahuje i skladby z filmu – ShallowMaybe It’s Time.

 Bradley Cooper ve filmu hraje hvězdu country Jacksona Mainea, který objeví neznámou talentovanou zpěvačku Ally (Lady Gaga). Když se oba vrhnou do vášnivého milostného vztahu, Jack přiměje Ally k vystupování v záři reflektorů a katapultuje ji tak ke slávě. Když však Allyin raketový start zastíní jeho kariéru, Jack stále obtížněji nese svůj ústup z velkých pódií, a o to více se potýká se svými vnitřními démony. Jedná se již o třetí remake stejnojmenného filmu z roku 1937.