Vysílací studio: 47 522 14 15
Dopravní linka: 800 900 952 (zdarma)
ZAYN & SIA - Dusk Till Dawn
Playlist
ZAYN & SIA
Dusk Till Dawn
Právě vysílá:
Jarda Šetlík
Hezký víkend s Hitrádiem FM

Zpěvák MUSE se oženil!

Zdá se, že "do třetice všeho dobrého" by v případě zpěváka skupiny Muse mohlo konečně platit. Už dvakrát byl totiž Matthew Bellami zasnoubený, ale nikdy neskončil před oltářem. Nepovedlo se mu to s italskou psycholožkou Gaiou, dokonce ani s americkou herečkou Kate Hudson, se kterou má syna Binga. Jeho manželkou se stala až americká modelka Elle Evans, s níž randí už přes čtyři roky.

Svatba se konala na americkém pobřeží o uplynulém víkendu a novomanželé se o radostnou novinu podělili se svými fanoušky na sociálních sítích.

"Nedokážu si představit naše životy bez sebe. Co si ale dokážu představit, je světlá budoucnost plná lásky, rodiny, přátel a okamžiků, které se postupně proměňují v drahocenné vzpomínky," napsal fanouškům slavný muzikant.

mattbellami

S modelkou Elle Evans (teď už vlastně Bellami) se Matt poznal zkraje roku 2015, zasnoubeni byli od Vánoc 2017. Elle je přední modelkou, kterou si možná vybavíte z provokativního videa Blurred Lines od Robina Thicka, v jehož necenzurované verzi se dokonce objevila nahoře bez!