Vysílací studio: 47 522 14 15
Dopravní linka: 800 900 952
MORANDI - Angels
Playlist
MORANDI
Angels
Právě vysílá:
Hitrádio FM
Rádio které hraje...

Filmix

Filmix na Hitrádiu FM Vám každý týden představuje novinky v kinosálech. Protože jsou filmy dobré a špatné, k těm lepším Vám vždycky ukáže cestu Markéta Rachmanová. Hitrádio je rádio, které miluje film, proto je tu Filmix!

Chcete do kina? Vyberte si svůj film. Pro děti a milovníky animáků je tady Sněžná mela. Napínavé a zároveň veselé dobrodružství polárního lišáka Bleska, který má velký sen, stát se nejlepším arktickým kurýrem. Jeho první zásilka ho ale zavede do tajuplné polární pevnosti, kde prohnaný zloduch plánuje zničení Arktidy. Blesk a jeho přátelé se rozhodnou jej zastavit, a tak začíná jedna velká sněžná mela.

A kdo se chce raději bát než smát, zajde si na Černé Vánoce. Studentka Reily má po traumatickém zážitku ze střetu s opačným pohlavím pifku na všechny chlapy a její spolubydlící na koleji ji v tom mohutně podporují. Všechny se těší, jak si užijí vánoční svátky ve vyprázdněném univerzitním kampusu. Dokonalou idylu plnou sněhu a blikajících světel naruší série znepokojivých textových zpráv, která jim začne chodit na mobily...baf!

Více v kině, hezkou podívanou...