Vysílací studio: 47 522 14 15
Dopravní linka: 800 900 952 (zdarma)
RED HOT CHILI PEPPERS - Under The Bridge
Playlist
RED HOT CHILI PEPPERS
Under The Bridge
Právě vysílá:
René Hnilička
Devadesátka

Filmix

Filmix na Hitrádiu Vám každý týden představuje novinky v kinosálech, ale i ty, které jste na plátně propásli a přichází na DVD. Protože jsou filmy dobré a špatné, k těm lepším Vám vždycky ukáže cestu Markéta Rachmanová. Právě ona razí heslo -  "dej filmařům šanci a na každém snímku hledej to pozitivní". Takže když je nesnesitelný scénář, může být skvělá hudba.  Hitrádio je rádio, které miluje film, proto je tu Filmix!

Lajka - Do kin přichází po dlouhé době český loutkový film – a je to scifi... Před šedesáti lety vyletěla do vesmíru raketa Sputnik 2 – a než začnete pátrat po tom, co na ní bylo tak výjimečného, ušetřím čas. Na palubě byla psí fenka Lajka.

Alibi na klíč – V kinech je v současnosti také francouzská komedie Alibi na klíč, která vám dá vhodná doporučení, jak si vytvořit alibi před šéfem nebo před manželkou. Mrkněte na https://www.facebook.com/filmixcz/ kde jsme mimo jiné hráli o lístky na film a také o voucher do e-shopu www.prefelefleur.com. Držíme palce a dáváme 4 hvězdy z pěti