Vysílací studio: 47 522 14 15
Dopravní linka: 800 900 952
RED HOT CHILI PEPPERS - Can't Stop
Playlist
RED HOT CHILI PEPPERS
Can't Stop
Právě vysílá:
Hitrádio FM
Rádio které hraje...

DÁME JÍDLO, DÁME HVĚZDU!

„Dáme jídlo, dáme hvězdu – to je unikátní koncert, na který Vás dostane pouze Hitrádio FM.

Stačí od 29.6. – 8.7.  pozorně poslouchat vysílání a jakmile zazní dva konkrétní české hity dne bezprostředně za sebou, je to signál, že je třeba vytočit číslo do studia 47 522 14 15 a dovolat se jako 3. v pořadí. Pak už jenom správně odpovíte na soutěžní otázku a výhra je vaše.

A o co hrajeme? O přísně tajný exkluzivní koncert MIRAI, který proběhne ve čtvrtek 9. července!!! S sebou můžete vzít hned 5 svých nejlepších kamarádů, protože každý posluchač získá celkem 6 vstupenek na tento exkluzivní a jedinečný zážitek…ano, říkáme tomu zážitek, protože něco podobného se dá zažít opravdu jen někdy, třeba i jednou za život…

Soutěžit budeme i na facebooku a Instagramu .

Partnerem akce je Dáme jídlo - největší česká služba rozvozu jídla, která spolupracuje s téměř 3 000 restauracemi ve 170 obcích po celé České republice.

Svojí pestrou nabídkou tak pokrývá více než 60 % tuzemské populace. Kromě tradiční české kuchyně, pizzy nebo rychlého občerstvení si zákazníci mohou v její nabídce vybrat asijská a indická jídla, steaky, dezerty, zmrzlinu, kávu a tisíce dalších položek.

U Dáme jídlo si může objednat každý, kdo má hlad a koho osloví nabídka. Je to úplně jednoduché a jde to i pohodlně přes mobilní aplikaci.

Během špičky doručí Dáme jídlo více než 2 500 objednávek za hodinu a toto číslo stále roste. Od roku 2014 je Dáme jídlo součástí společnosti Delivery Hero, celosvětově největšího hráče na trhu food delivery, s jehož akciemi se obchoduje na frankfurtské burze.

                                                                               TITULÁRNÍ PARTNER: 

                                                                           DALŠÍMI PARTNERY JSOU: